4 Ağustos 2011 Perşembe

Yves Rocher sebo specific camouflage stick--- sivilce kurutucu ve kapatıcı

yves rocher urunleri blog
yves rocher kapatıcı
Yves rocher nin online alışveriş sitesinden indirimde oldukça ucuza aldığım bir ürün. Genelde ucuza alınca iyi çıkmayacak gibi bir kanı vardır ama bu markada hep tersi çıkıyor nedense 1.4 gr kapatıcı ürün ile hem yüzünüzde kapatmak istediğiniz yerleri(sivilce vs.) gizliyorsunuz hem de kurutuyor, tedavi ediyorsunuz. 

Gece yatmadan sürdüğümde, ertesi günü kabuk bağlayıp düşürecek kadar kurutmuştu minik sivilcemi, geriye ne iz kaldı ne bir şey.

Tek olumsuz tarafı renk seçeneği yok ; tek renk. Buğdaydan esmere cilt tonuna sahip olanlar kullanabilir ama diğer cilt tonları için koyu kalır biraz. Yine de sivilce kurutmaya birebir ve o kadar ucuz ki sadece akşam yatarken kullanmak için bile alınabilir.
Güncelleme : 2014
3 yıl olmuş ama yves rocher artık bu kapatıcı ve sivilce kurutucu ürünü satmıyor sanırım.
Gerçekten güzel ve işe yarardı.Rengi de uygundu bana ^^

yves rocher urunleri kullananlar
yves rocher sebo specific camouflage stick - sivilce kurutucu 

4 yorum :

 1. ben bunu nerden alabilriim bana bir yardımcıı olabilrimisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yeni görüyorum yorumunuzu. Maalesef artık satılmıyor. yves rocher mağazaları ve yves rocher online satış sitesinde satılıyordu önceden sebo specific kapatıcı :)

   Sil
 2. bu bahsettiğiniz ürünün yerine bunu http://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/karma-yagli-ciltler/kusur-giderici-kapatici/?cmSrc=Category çıkarmış olabilirler mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yeni çıkmış bahsettiğiniz linkteki ürün sanırım; aynısı gibi görünüyor; camouflage stick :) sadece kabı değiştirmiş yves rocher ^^

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.