25 Ağustos 2011 Perşembe

WATSONS ALIŞVERİŞİM || Dax Supergro - Pure Beauty - Superdrug

dün iş çıkışı,artık daha fazla tembellik yapmayayım ve geçen haftadan beri bir türlü alamadığım supergro'mu gidip alayım dedim :p adres watsons ,tabii ki sadece onu alıp çık(a)madım :)

işte dünden payıma düşenler :

ilk olarak dax supergro : ne kadar sevdiğimi ve saçıma ne kadar yaradığını tekrar tekrar anlatabilirim ama siz sıkılabilirsiniz :) ürün hakkında ayrıntılı bilgi  şurada :)
ikincisi Pure beauty Antioxidant 2in1 foam cleanser : ürün 125 ml, derinlemesine temizlik sağladığını, cildi tazelediğini ve bir sürü şeyi iddia ediyor :p tüm diğer markalar gibi yani :D ama pek çok blogda dr murad in aynı özellikli yüz temizleyicisinden kat be kat iyi olduğunu okumuştum. hazır dermalogica special cleansing jel'im de bitmek üzereyken deneyeyim dedim. bakalım nasıl çıkacak.fiyatı çok çok uygun bu arada, yani bir dermalogica yerine 8 tane falan bundan alınabiliyor :p tüm pure beauty ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası da devam ediyor :)


üçüncüsü ise superdrug coconut&sweet almond shampoo and conditioner : aslında her zaman kullandığım treatment wax ve şampuanından almak istiyordum. gidince ne göreyim, reyon her zamanki gibi talan ve hiçbir şey kalmamış, hepsini almışlar :p


tam boynumu büküp gidiyordum ki bunu gördüm. kuru ve kırılmaya müsait saçlarım için uygun olacağını düşünüyorum. yine bir deneme yanılma işi olacak ama fiyatı da çok çok uygundu, dayanamadım :p yeterli süre kullandıktan sonra bununla ilgili yorumlarımı da paylaşırım.

bu arada,etkili olursa ne ala, olmazsa da l'oreal'in profesyonel serisine geçmeyi ciddi ciddi düşünüyorum, kararttım gözümü, hımm :p

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.