3 Ağustos 2011 Çarşamba

clinique 3 adım cilt bakım sistemi --- temizleyici + tonik + nemlendirici no 3

3 numarasını uzun süre kullandım.4-5 set bitirmişliğim vardır clinique 3 adım cilt bakım sistemi nden. Yorumlarım aşağıdaki gibi.

Clinique yüz temizleme jeli
tek kelimeyle parasını hak ediyor clinique yüz temizleme jeli. Bir çok "daha daha" pahalı markanın temizleyicileriyle kesinlikle yarışır.

Hafif ve etkili clinique yüz temizleme jeli ; kuruluk falan yapmıyor. 1 şişesi de sabah-akşam kullanımla rahat 3 ay gidiyor. şişenin pompalı olmasının da bu ekonomide payı var tabii ki.

Clinique tonik
yağlı ciltler için uygun ama fazla bastırmamak lazım bununla yüzü silerken; tampon hareketi yapmak ve aynı yerin bir kaç kez üzerinden geçmemek püf noktası. yoksa " neden kurumuş yanaklarım, pul pul olmuuuş, ama benim cildim yağlıydı yaa" diyebilirsiniz. ben de bir ara dedim, ondan biliyorum. bir de maksimum 1 buçuk ay gidiyor bana bu ürün. çünkü pompayı bırakın; toniğin çıkacağı küçük bir delik bile yok şişede. bir sürü ürün ziyan oluyor pamuğa dökeceğim derken; su şişesinden akar gibi gürül gürül akıyor tonik.
clinique 3 adim cilt bakim sistemi yorumlari kullananlar blog
clinique 3 adım cilt bakım seti - karmadan yağlıya dönülk ciltler
Buradan clinique yetkililerine sesleniyorum ; toniklerinizi de pompalı yapın, bizi de düşünün azıcık n'olur :)
 nemlendirici
 üçüncü adım olan yağlı ciltler için jel clinique ddml nemlendirici ise evlere şenlik. ne zaman kullansam, ertesi gün tek bir sivilce olmayan alnımda hafif pütürlenme yaptı. yanaklarda bir sorun yok ama bu ürünün alnımla bir sorunu var ; çok fazla da kullanmadım zaten.

Bir de setin içinde deneme boy ürün de oluyor; genelde ya göz kremi ya da superdefense :)
genel olarak tavsiye ediyorum. clinique 3 adım cilt bakım sistemi set fiyatı 160 tl civarında  fakat ykm ve boyner dönemsel olarak kampanyalı satışlar yapıyor. çok daha uygun fiyatlara alınabilir.

Bu arada En iyi Uçuk kremi yazıma da bakabilirsiniz.
sevgiler

:)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.