16 Ağustos 2011 Salı

bunu istiyorum----> Skindinavia No More Shine makyaj sabitleyici

malum yaz ayları, makyaj falan yapılmıyor normalde, zaten yapılsa da yüzde durmuyor bir türlü, hepsi birbirine karışıyor.
sonra bir de makyajdan bir süre sonra cildin ayna gibi parlaması durumu var. sadece krem kullanarak bir şekilde bunun önüne geçebiliyorum ama yüzümde makyaj varsa, en kaliteli ve en uzun süre etkili olduğunu iddia eden makyaj malzemeleriyle bile o mat gorunum en fazla 2-3 saat korunuyor.

bu duruma bir son vermenın zamanı geldiğini düşündüm ve uzun araştırmalarımın sonucunda en iyisinin bu olduğuna karar verdim :p

skindinavia no more shine hem 16 saate kadar makyajı ilk yapıldığı andaki gibi muhafaza ediyor hem de ciltte oluşan fazla yağı emerek parlamanın da onune geçiyor. bir iki fıs fıs la makyaj tazeleme sorununu kökünden halletmiş olacağım. üstelik kullananların %98 i de son derece memnunmuş :)

Bu arada farklı amaçlar için farklı versiyonları da var bu ürünün, 10 yaş gençleştirici, bridal make-up vs . Eczanelerde de satılıyormuş ama nette bazı sitelerde oldukça uygun fiyatlara satıldığını gördüm.(%25e kadar daha ucuz)

alınca ayrıntılı bir inceleme yazısı yazarım artık :)

eveeet bunu istiyorum :p

2 yorum :

  1. Gerçekten de işe yarıyor ;) Arada markafoni, limango gibi sitelerde de oldukça indirimli fiyata satılıyor aklında bulunsun ;))

    YanıtlaSil
  2. kullandın mı hiç? bazıları kalıp hissi verdiğinden şikayet etmiş ama ne kadar güzel olursa olsun hep şikayet eğiliminde olan tipler olduklarını düşünüyorum onların :p
    genel olarak kullananlar memnun. hiç rastlamadım markafoni vb sitelerde satıldığına :)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.