4 Ağustos 2011 Perşembe

bu aralar kullandıklarım- peeling

cilt bakımının olmazsa olmazlarından biri de ölü derilerden arınma işlemi :) işte bu işlem için bu aralar sadece 2 ürün kullanıyorum dönüşümlü olarak.


ünt acerola brightening exfoliator : taneciksiz  ve jel yapıda. cilt kuruyken uyguluyorsunuz göz çevresinden kaçınarak. parmak uçlarıyla yapılan 1 dakikalık masaj sonunda ılık suyla yıkıyorsunuz. sonuç ; parlak ve ölü derilerden arınmış bir cilt. fotoğrafta da görüldüğü üzere 100 ml lik ürünün dibini buldum ama o kadar çok sevdim ki orasından burasından sıkıyorum acaba biraz daha çıkar mı diye :) 2-3 kullanımlık daha kaldı sanırım, olmadı kesip içinde kıyıda köşede kalanları da kullanırım :p


kullandigim peeling urunleri peeling markalari blog yorumlari
kullandıklarım ^^ peeling - scrub 
 yves rocher peeling nettete vegetale  ünt'nin aksine bu tanecikli yapıda ve çamur kıvamında:) 75 ml. 

yine bir alışverişimde hediye olarak vermişlerdi. 
ünt bitmeye yakın kullanmaya başladım ,nemli yüze uygulanıyor ve masaj yapılıyor. oldukça hafif ama etkili.beğendiğim yönü organik olması, yanlış hatırlamıyorsam %98 oranında organik yazıyordu üzerinde. vaadettiklerini de fazlasıyla yerine getiriyor, daha ne olsun :)
Güncelleme :
Peeling nedir yazıma da bakabilirsiniz.

4 yorum :

 1. ya böyle cildinden kiri ölü deriyi hamur gibi çıkaran ufaLanan peelingi serT olmayaN bir ürün varmı kullandıĞın senın canım cunku sertler dediğin gibi tahrİş ediyoR --??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslında fotoğraftaki 1 numaralı peeling tam istediğin gibiydi. Ama peeling etiketli yazılarımdan bakabılırsın dıger kullandıgım urunlere :)

   Sil
 2. ben 14 yaşındayım sivilcelerim çok peeling yapmak yaşıma uygun mu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu doktoruna sorsan daha iyi olur fakat daha 14 yasında peeling 'e ne gerek var? Üstelik de sivilcen varken :/

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.