4 Ağustos 2011 Perşembe

bu aralar kullandıklarım- göz kremi

şimdilik bu 2 göz kremini kullanıyorum. 1 numaralı oaskin göz kremi ni sabahları , 2 numara yves rocher göz kremi ni de akşam yatmadan önce.
ikisinin de ortak noktası ecocert sertifikalı organik ürün olmaları.1. yves rocher culture bio eye wake up care : 15 ml, %98.8 organik içerik yazıyor yves rocher göz kremi üzerinde. %22.7 de organik yetiştirilen içerik varmış.
iddiası ; yoğun olarak nemlendirme, göz çevresini yatıştırma, koruma ve yorgunluk izlerini giderme. Bunları yerine getiriyor mu yves rocher göz kremi ? EVET.
Kremsi yoğun bir ürün; ama güçlü nemlendirme özelliğine rağmen göz çevresinde kesinlikle o beyaz noktalardan oluşturmuyor yves rocher culture bio eye wake up. Çok hassas gözler bile rahatlıkla kullanabilir deniyor. Pek hassasiyet yaşamam; sorunsuz kullandım bu göz kremini
yves rocher eye cream ecocert bio
oaskin bio anti age goz kremi - yves rocher culture bio wake up

 3. oaskin bio anti age : argireline dolgu ile göz çevresindeki mimik kırışıklıklarını dolduruyor oaskin bio anti age göz kremi , 1 ayda belirgin etki gözlenebileceğini vaadediyor. kıvamı diğer krem kadar yoğun değil, losyon inceliğinde. Fiyat olarak da daha pahalı ama pompalı bir ambalajı var ve 15 ml olmasına rağmen 2-3 aydır bitemedi oaskin bio anti age göz kremi. Diğer krem gibi bu da çok güzel nemlendiriyor ve canlılık veriyor ama dolgu etkisinin makyaj vb nedenlerle azalmasını istemediğimden sadece akşamları kullanıyorum. Normalde oaskin bio anti age göz kremini sabah ve/veya akşam kullanabiliyorsunuz.

Hem Yves Rocher hem de Oaskin göz kreminden çok memnunum ama bittikten sonra  dermalogica age reversal eye complex alabilirim :p

2 yorum :

 1. 30 yaş sonrası göz çevresindeki olası kırışıklıklar için :) doğal, zararsız bir krem kullanmak istiyorum da ne tavsiye edersiniz? (şuan çok şükür kırışıklık yok fakat hani her bayanın kullanması gerekirmiş ya hazırlık yapayım dedim :) )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir düşüneyim :)
   dermokozmetik ve güvenilir markalardan dermalogica intensive eye repair göz kremi ya da benev vital eye cream olabilir. ( benev vital eye'ı ben de kullanıyorum. )

   Mümkün olduğunca da temiz içerikli olsun isterseniz cyrene markasının göz kremi olabilir. cyrene kendi online satış sitesinde satıyor.
   hala satılıyorsa aveseena puff be gone göz kremi olabilir.
   Olası kırışıklıklar her türlü olacak; ama biraz da olsa geciktirmek için göz kremi kullanmak mantıklı ^^
   Bir de cyrene hyaluronik asit kullanıyorum serum olarak ben. Bu serum yüz ve boyuna kullanılıyor; fakat göz çevresine gelmesinde de sakınca yok.

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.